slider
slider
slider
slider

KONFERENCJE

Hotel Jamajka*** wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych, którzy poszukują nowoczesnego i dobrze wyposażonego Hotelu, który umożliwi im organizację konferencji lub szkolenia firmowego. Hotel dysponuje nowoczesną, przestronną, klimatyzowaną salą restauracyjną, którą na potrzeby szkolenia czy konferencji wyposażamy w dodatkowy sprzęt audiowizualny oraz zmieniamy ustawienia stołów wg. Państwa sugestii. Tak przygotowana sala szkoleniowa może pomieścić nawet 70 osób w komfortowych warunkach.

Wyposażenie sali szkoleniowej obejmuje:
• profesjonalne nagłośnienie
• projektor multimedialny
• ekran projekcyjny na statywie
• szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe

Jesteśmy niezwykle elastyczni i dostosowujemy się do próśb i uwag naszych Klientów, dzięki czemu istnieje możliwość przygotowania sali szkoleniowej do mniejszej liczby osób, tj. 30 - 40 lub do bardzo kameralnej grupy 10 osób.

Dodatkowo w trakcie kilkugodzinnego szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego w drugiej części sali proponujemy Państwu przerwę kawową oraz ciepły posiłek w postaci uzgodnionego wcześniej cateringu.

Gościom, którzy zdecydują się pozostać w naszym Hotelu na dłużej, oferujemy nocleg w jednym z komfortowo wyposażonych pokoi.

Będzie nam miło udzielić Państwu dodatkowych informacji.

Służymy rzetelną pomocą pod numerem telefonu:+48 /67/ 26 85 860
Czekamy także na Państwa pytania przesyłane na adres: hotel@hoteljamajka.pl
Stoły